Kierownik Robót Budowlanych (hale przemysłowe)

NES Global Talent

Warszawa

29 dni temu

Dla naszego Klienta - generalnego wykonawcy, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków
  • Stały nadzór nad procesem realizacji robót budowlanych, koordynacja i podział prac.
  • Uczestnictwo przy negocjacjach i wyborze podwykonawców.
  • Monitoring kosztów budowy, rozliczanie dostawców, usługodawców i podwykonawców.
  • Prowadzenie dziennika budowy, nadzór nad dokumentacją.
  • Współpraca z Inspektorem Nadzoru Inwestorskiego.
  • Odpowiedzialność za stan BHP na placu budowy.
  • Raportowanie postępu robót.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane.
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Kilkuletnie doświadczenie przy budowie hal produkcyjno-magazynowych, logistycznych.
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót.
  • Biegłej obsługi komputera (MS Project, MS Office).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, komunikatywność.
  • Mobilność i dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B).
Oferujemy
  • Ciekawą pracę przy dużych inwestycjach przemysłowych.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość pracy na zasadzie B2B.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych