Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Robót Budowlanych

EPCM Executive Search

Kraków

33 dni temu

Międzynarodowa spółka developerska działająca w segmencie nieruchomości komercyjnych w oparciu o własne zasoby poszukuje Kierownika Robót Budowlanych. Nowa osoba odpowiedzialna będzie z ramienia inwestora za kierowanie robotami budowlanymi w ramach realizacji projektów biurowych, mixed-use, hotelowych i mieszkaniowych. Pierwszym projektem, na który dołączy nowa osoba będzie budowa prestiżowego obiektu biurowego. Firma zapewnia możliwości rozwoju, przyjazną atmosferę, dobry management i atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce pracy: Kraków
Zadania
  • Planowanie i koordynacja robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogram i normy jakości i przepisy BHP przy współpracy z Kierownikiem Budowy;
  • Przegląd i kompletowanie dokumentacji projektowej dotyczącej nadzorowanych robót budowlanych;
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy podczas realizacji podległych robót budowlanych;
  • Organizacja i koordynacja prac podległych wykonawców na budowie;
  • Nadzór techniczny i jakościowy nad realizacją podległych robót budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym);
  • Zgłaszanie potrzeb w zakresie materiału i sprzętu niezbędnych do realizacji robót;
  • Prowadzenie obmiarów wykonywanych robót do celów rozliczeniowych;
  • Zapewnienie właściwego rytmu pracy podczas realizacji robót;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z nadzorowanymi robotami budowlanymi;
  • Bieżące raportowanie stanu zaawansowania robót do Kierownika Budowy;
  • Kontrola i odbiór robót zrealizowanych przez wykonawców;
Wymagania:
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy kierowaniu robotami budowlanymi;
  • Wykształcenie wyższe budowlane oraz odpowiednia uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
  • Umiejętność zarządzania zespołem własnym oraz podwykonawcami;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i proponowania optymalizacji;
  • Nastawienie na jakość wykonywanej pracy ;
  • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
Oferujemy
  • Pełną wyzwań pasjonującą pracę po stronie developera;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie + pakiet socjalny);
  • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.

Poznaj stanowisko: Kierownik robót budowlanych

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Kierownik robót budowlanych Praca Kierownik robót budowlanych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (688)
Wałbrzych (68)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (871)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2103)
Radom (169)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (80)