Kierownik Robót Budowlanych

EPCM Executive Search

Łódź

6 dni temu

Możesz dołączyć do nowej spółki GW na pierwszą dużą inwestycję realizowaną dla międzynarodowego inwestora i podlegać pod Zarząd bardzo dobrze znający branżę i proces budowlany. Firmę wyróżnia mały zgrany zespół ludzi, którzy zdobyli doświadczenie na najtrudniejszych inwestycjach budowlanych. Jesteśmy na początkowym etapie rozwoju, dlatego możliwości rozwoju są większe niż w ukształtowanych spółkach. Pracujemy według sprawdzonych standardów i wyłącznie dla wybranych inwestorów.

Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Pełnienie funkcji Kierownika Robót zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa budowlanego;
  • Bieżący nadzór i kontrola procesu realizacji robót;
  • Wykonywanie robót zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem;
  • Zarządzanie oraz współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót;
  • Organizacja i bezpośredni nadzór nad pracą podległych zespołów, w szczególności w zakresie: jakości, terminowości, wydajności i bezpieczeństwa realizowanych robót;
  • Odpowiedzialność za realizację robót zgodnie z przyjętą dyscypliną budżetową;
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań;
  • Zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP, inicjowanie działań zapobiegających powstawaniu zagrożeń dla zdrowia i życia podległego personelu.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia zawodowego zdobytego w budownictwie; w tym minimum 3-letniego na stanowisku Kierownik Robót – preferowane obiekty przemysłowe;
  • Wykształcenia wyższego technicznego, kierunkowego: Budownictwo;
  • Posiadania zgodnych z wymogami prawnymi Uprawnień Budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno – budowlanej oraz przynależności do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa;
  • Znajomości przepisów prawa budowlanego;
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Obsługi komputera, MS Office, AutoCad;
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych;
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w rozwijającej się organizacji;
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju;
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale;
  • Komputer, telefon, samochód prywatny do użytku służbowego (zwrot kosztów).

EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.