Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH

Mawilux Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5930 dni temu

Ogłoszenie numer: 41749, z dnia 2008-03-21

Firma Mawilux Sp. z o.o., Warszawa, Białołęka poszukuje kierownika robót budowlanych z uprawnieniami bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna: 1. przygotowanie i organizacja placu budowy 2. kierowanie procesem realizacji 3. nadzór oraz koordynacja robót 4. rozliczanie i przekazywanie prac Zamawiającemu

Wymagania

1. dyspozycyjność – praca na terenie całej Polski, delegacje 2. umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu 3. uczciwość i rzetelność 4. prawo jazdy kat. B

Oferujemy

1. Umowę o pracę 2. Atrakcyjne zarobki 3. Możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)