Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kierownik Robót Budowlanych
DB Cargo Polska S.A.
Wolsztyn
kierownik/koordynator
41 dni temu

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - Infra Silesia S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w lokalizacjach Wolsztyn i Włocławek w Dziale Kontraktów Strategicznych.

Obowiązki:
  • Analiza dokumentacji przetargowej dotyczącej budowy
  • Kierowanie robotami budowlanymi w swojej specjalizacji
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu
  • Znajomość i stosowanie przepisów prawa budowlanego
  • Odpowiedzialność za terminowość i jakość prowadzonych robót budowlanych
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Nadzór i koordynacja pracy podwykonawców
  • Udział w odbiorach robót
  • Przestrzeganie przepisów BHP
Wymagania:
  • Minimum 2 lata pracy zawodowej na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi, mile widziane w specjalności kolejowej
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość MS Office (głównie Excel)
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Dobra organizacja i umiejętność planowania pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dofinansowanie do studiów
  • Kursy Językowe
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą

Poznaj

DB Cargo Polska S.A. jest częścią wiodącego towarowego przewoźnika kolejowego w Europie DB Cargo AG, łączącego spółki kolejowych przewozów towarowych, należące do Deutsche Bahn - jednej z największych grup logistycznych na świecie. DB Cargo jest obecna niemal na wszystkich krajowych rynkach europejskich, od Hiszpanii po Rosję, od Szwecji po Włochy. W 2019 roku przyznano nam statuetkę FRIENDLY WORKPLACE oraz godło Solidnego Pracodawcy.

Proces rekrutacji

Krok Aplikacja online
Krok Rozmowa telefoniczna
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Wynik rekrutacji
Krok Witamy w DB Cargo Polska