Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik robót drogowych / bitumicznych

SAS-BUD Kamil Sasin
Warszawa
praca stacjonarna
5079 dni temu

Ogłoszenie numer: 102787, z dnia 2010-06-11

Firma SAS-BUD zajmuje się profesjonalną obsługą inwestycji budowlanych:
  • Prowadzimy zmechanizowane roboty ziemne (niwelacje, wykopy itp.)
  • Rozbiórki, Wyburzenia
  • Wynajem maszyn budowlanych
  • Transport kruszyw drogowych i innych materiałów budowlanych
  • Wywóz utylizacja gruzu oraz urobku z wykopów
  • Prowadzimy sprzedaż kruszyw budowlanych i drogowych
  • Kruszymy gruz
  • Zajmujemy się dystrybucją i układaniem kostki brukowej
  • Kierownik robót drogowych / bitumicznych

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    • kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją prac z zakresu budownictwa drogowego,
    • zarządzanie zespołem pracowników,
    • przestrzeganie harmonogramu robót.
    • współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót.
    • sporządzanie zestawień zużycia materiałów,
    • prowadzenie dokumentacji budowy.

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe lub średnie budowlane o kierunku drogowym,
    • konieczne uprawnienia do pełnienia samodzielnej funkcji kierownika robót drogowych,
    • min. 5-letnie doświadczenie jako kierownik budowy/projektu na kontraktach drogowych,
    • znajomość przepisów Prawa Budowlanego,
    • prawo jazdy kat B,
    • samodzielność oraz inicjatywa,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność zarządzania pracownikami,
    • dyspozycyjność,
    • determinacja w osiąganiu celów.

    Oferujemy

    • stabilną pracę,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • narzędzia pracy.