Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Kierownik robót elektrycznych

Agencja rekrutacyjna PRACA PLUS
Wrocław
praca stacjonarna
5157 dni temu

Ogłoszenie numer: 94606, z dnia 2010-04-02

Obecnie dla naszego Klienta – firmy oferującej usługi elektroenergetyczne i teletechniczne – poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 11/03/pa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: nadzór na zespołem przygotowującym kosztorysy oraz oferty, kontakty z klientami, negocjacje z potencjalnymi dostawcami materiałów i usług, realizację kontraktów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w kosztorysowaniu i ofertowaniu złożonych projektów,
  • umiejętność biegłego czytania schematów projektów instalacji,
  • znajomość obsługi komputera (e-mail, MS Word, MS Excel),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym konwersacje będzie dodatkowym, bardzo istotnym atutem,
  • dyspozycyjność (cykliczna, w zależności od stanu ewentualnych projektów),
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zdolności organizacyjne,
  • konsekwencja w działaniu,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szansę uczestnictwa w ciekawych projektach,
  • szkolenia,
  • profesjonalne narzędzia pracy.