Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Robót Instalacyjnych (HVAC)

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
Warszawa
praca stacjonarna
4883 dni temu
Omega Resource Group plc
ul. Fabryczna 16/22
00-446 Warszawa
tel.: 022 320 01 24
fax: 022 320 01 50
rekrutacja@omegaresource.pl
www.omegaresource.pl

Omega Resource Group jest brytyjską firma rekrutacyjną, posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddziały w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją pracowników na wszystkich szczeblach począwszy od pracowników niewykwalifikowanych na wysokiej klasy specjalistach skończywszy

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: KRI/11/AAS

Zadania:

    W chwili obecnej poszukujemy dla jednego z naszych klientów osób na stanowisko: Kierownik Robót Instalacyjnych (HVAC)

Wymagania:

    - wykształcenie wyższe kierunkowe - uprawnienia budowlane z zakresie instalacji sanitarnych (bez ograniczeń) - doświadczenie w zakresie wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania

Oferujemy:

    - pracę przy ciekawym projekcie (prestiżowy obiekt sportowy w Warszawie) - atrakcyjne warunki zatrudnienia

Kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)