Kierownik Robót Sanitarnych – sieci zewnętrzne

NES Global Talent

Warszawa

20 dni temu

Dla naszego klienta - generalnego wykonawcy budownictwa infrastrukturalnego kubaturowego, w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych,
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika robót sanitarnych lub równorzędnym

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac,
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • optymalizacja realizacji robót branży sanitarnej i uzgadnianie z zamawiającym rozwiązań zamiennych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • opłacenie mieszkania na miejscu oraz dodatek delegacyjny,
  • interesującą pracę w dynamicznym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego.

Poznaj