Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Kobyłka
Kierownik robót sanitarnych sieci zewnętrznych

DKM-LASKOWSCY
Kobyłka
praca stacjonarna
4876 dni temu

Ogłoszenie numer: 133213, z dnia 2011-02-08

Firma istnieje od 1989r. Wykonuje roboty sanitarne, drogowe, odwodnienia terenu na obszarze Warszawy i okolic.

Miejsce pracy: Kobyłka

Opis stanowiska

  • Kierowanie budową;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej;
  • Prowadzenie dokumentacji budow;
  • Współpraca z nadzorem inwestorskim;
  • Nadzór i koordynacja pracowników;
  • Raportowanie do kierownictwa z postępu prac;
  • Końcowe rozliczanie projektów i sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń : wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych;
  • Znajomosć kosztorysowania robót sanitarnych i drogowych;
  • Umiejętności pracy na komputerze (MS Office);
  • Obsługa programu Norma;
  • Bardzo dużego zaangażowania w pracę;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Stanowczości;
  • Dyspozycyjności;
  • Zdolności organizacyjnych;
  • Komunikatywności;
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie;
  • Stałe zatrudnienie;
  • Umowę o prac.