Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Kobyłka
Kierownik robót sanitarnych sieci zewnętrznych

DKM-LASKOWSCY Sp.J.
Kobyłka
praca stacjonarna
4840 dni temu

Ogłoszenie numer: 139028, z dnia 2011-03-16

Firma istnieje od 1989r. Wykonuje roboty sanitarne, drogowe, odwodnienia terenu na obszarze Warszawy i okolic.

Miejsce pracy: Kobyłka

Opis stanowiska

  • Kierowanie budową;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej;
  • Prowadzenie dokumentacji budowy;
  • Współpraca z nadzorem inwestorskim;
  • Nadzór i koordynacja pracowników;
  • Raportowanie do kierownictwa z postępu prac;
  • Końcowe rozliczanie projektów i sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń : wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych;
  • Znajomość kosztorysowania robót sanitarnych i drogowych;
  • Umiejętność pracy na komputerze (MS Office);
  • Obsługa programu Norma;
  • Bardzo duże zaangażowanie w pracę;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Stanowczość;
  • Dyspozycyjność;
  • Zdolności organizacyjne;
  • Komunikatywność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie;
  • Stałe zatrudnienie;
  • Umowę o pracę.