Kierownik Robót Sanitarnych

NES Global Talent

Warszawa

28 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta – generalnego wykonawcy instalacji sanitarnych i elektrycznych (projekty kubaturowe) w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
 Opis stanowiska:
  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac,
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • optymalizacja realizacji robót branży sanitarnej i uzgadnianie z zamawiającym rozwiązań zamiennych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - Inżynieria Środowiska,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych,
  • doświadczenie w koordynacji branży sanitarnej (instalacje wewnętrzne),
  • znajomość Prawa Budowlanego i przepisów BHP,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, MS Project i AutoCad.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • pakiet medyczny,
  • interesującą pracę w dynamicznym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego.

Poznaj

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych