Kierownik Robót w dziale Generalnego Wykonawstwa

PEKABEX

Warszawa i okolice

1 dzień temu

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone. Zatrudniamy ponad 1000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k. Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Opis stanowiska:
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Organizowanie przebiegu prac budowlanych
  • Kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót
  • Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn
  • Organizowanie pracy podwykonawców na budowie
  • Przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz możliwość awansu
  • Dostęp do pakietu benefitów

Kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex PREF S.A. z siedzibą przy 60-462 Poznań ul. Szarych Szeregów 27 moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. n 101, poz. 926 z póź. zm.)
Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych