Kierownik Robót w Dziale Usterek (budownictwo wielorodzinne)

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.

Warszawa

134 dni temu

Ogłoszenie numer: 2655847, z dnia 2019-09-16

Firma INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. powstała w roku 1989. Od momentu powstania następuje stały i systematyczny rozwój przedsiębiorstwa czego dowodem są coraz bardziej ambitne i złożone projekty budowlane. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem, nasze budowy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są wyposażone w nowoczesny sprzęt budowlany.

Obecnie poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • organizacja i obsługa procesu związanego ze zgłoszeniami gwarancyjnymi,
  • ustalanie harmonogramu usuwania usterek na poszczególnych inwestycjach,
  • nadzór nad liderami brygad usterkowych, pracownikami i podwykonawcami usuwającymi usterki,
  • odpowiedzialność za terminowe (zgodne z umową) usunięcie usterek,
  • weryfikacja i sprawne realizowanie zgłoszeń gwarancyjnych,
  • prowadzenie spraw gwarancyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z usuwaniem wad i usterek,
  • rozliczanie kosztów związanych z usuwaniem usterek.

Wymagania

  • umiejętność oceny przyczyny powstania danej usterki oraz metod możliwości jej usunięcia,
  • szeroka wiedza techniczna,
  • zdolności negocjacyjne oraz umiejętność konstruktywnej konwersacji,
  • umiejętność szacowania kosztów usunięcia usterek,
  • wykształcenie techniczne w zakresie budowlanym,
  • umiejętność czytania i analizowania zapisów umów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników,
  • sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub przy pracach remontowo-budowlanych i wykończeniowych w budownictwie mieszkaniowym,
  • umiejętność osiągania kompromisów w sprawach zgłaszanych usterek,
  • mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz możliwość uzyskania dodatkowych premii,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),
  • pakiet opieki medycznej,
  • pakiet Multisport,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • rozwój poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach.
Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych