Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
Kierownik Salonu Samochodowego Chrysler, Jeep, Dodge

Auto-Breczko Sp. j.
Białystok
praca stacjonarna
5978 dni temu

Ogłoszenie numer: 39557, z dnia 2008-02-04

Autoryzowany dealer Chrysler, Jeep i Dodge.

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

Główne zadania to: rozwój sprzedaży samochodów Chrysler, Jeep i Dodge; współudział w tworzeniu strategii sprzedaży; budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientem; realizacja i nadzór nad realizacją planów sprzedażowych podległych pracowników.

Wymagania

Wykształcenie wyższe; doświadczenie na stanowisku kierowniczym; silna motywacja do osiągnięcia wyznaczonych celów; biegła znajomość obsługi komputera; łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność, dyspozycyjność; prawo jazdy kat. B; mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Oferujemy

Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń; stabilne warunki zatrudnienia; pracę w młodym, dynamicznym zespole; szkolenia w prestiżowej sieci dealerskiej; pracę w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się firmie; pracę z prestiżowymi markami.