Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Sklepu

Abra S.A.

Szczecin

69 dni temu

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Jeżeli:
  • Chcesz podzielić się swoim cennym doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Z sukcesem zarządzałeś kilkuosobowym zespołem
  • Możesz pochwalić się umiejętnością profesjonalnej obsługi klienta
  • Lubisz ludzi -  są dla Ciebie ważni i chętnie im pomagasz
  • Poszukujesz swojego miejsca na dłużej
  • Satysfakcjonuje Cię system wynagrodzenia doceniający Twoje zaangażowanie – (podstawa + premia od indywidualnej sprzedaży) oraz sukcesy Twojego zespołu (premia od wyników zespołu)
  • Używasz komputera w życiu codziennym
A jeśli do tego jeszcze:
  • Wyzwania motywują Cię do działania
  • Swoją energią i uśmiechem zarażasz innych ludzi
Dołącz do nas.

Twoje zadania:
  • Zarządzaj zespołem
  • Zadbaj o realizację planów sprzedaży
  • Zarządzaj sklepem oraz ekspozycją
  • Zapewnij najwyższe standardy obsługi Klienta
  • Buduj przyjazne relacje ze swoim zespołem oraz z Klientami
  • Sprzedawaj produkty
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja sprzedażowa
  • Szkolenia i rozwój

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Poznaj stanowisko: Pracownik sklepu

Pracownik sklepu jest odpowiedzialny za profesjonalną, zgodną ze standardami firmy sprzedaż i obsługę klienta. Do jego obowiązków należy również metkowanie towaru, drobne prace magazynowe. Jest on również zobowiązany do utrzymywania porządku w swoim miejscu pracy. Często pracownik sklepu zajmuje się również wykładaniem towaru na półki. Pracownik sklepu ...
Pracownik sklepu Praca Pracownik sklepu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (804)
Wałbrzych (57)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (248)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (942)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (65)
Mazowieckie:
Warszawa (2231)
Radom (171)
Płock (101)
Opolskie:
Opole (247)
Nysa (89)