Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Sklepu

Work&Profit Sp. z o.o.

Kraków

15 dni temu

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego
Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu
osiemnastu lat skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych
przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie sklepem zgodnie z przyjętymi standardami,
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta,
  • organizacja i zarządzanie procesem sprzedaży,
  • przygotowanie zamówień i przyjęcie towarów,
  • wprowadzanie dokumentów i czuwanie nad prawidłowym obiegiem,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • optymalizacja kosztów i procesu sprzedaży, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań
  • organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu,
  • szkolenia, motywowanie oraz bieżąca ocena podległych pracowników,
  • dbałość o interes firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie (kierunkowe),
  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku (minimum 5 lat),
  • umiejętność podejmowania decyzji i konsekwencja w ich realizacji,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • ukierunkowanie na sukces,
  • umiejętność skutecznego działania w środowisku konkurencyjnym,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • postawa pro-kliencka,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3300 brutto + premię uznaniową oraz premię uzależnioną od wyników,
  • bezpłatne szkolenia podwyższające kwalifikacje,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Norberta Barlickiego 7. (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016)

Poznaj

Work & Profit

Założona w 2001 roku przez inwestorów z Polski i Francji firma Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. Dzięki licznym oddziałom swoim działaniem obejmuje teren całej Polski. Work & Profit z powodzeniem stara się sprostać wyzwaniom stawianym przez obecny rynek. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom od 2001 roku skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Od początku istnienia firma dała zatrudnienie dziesiątkom tysięcy pracowników.

Proces rekrutacji

KrokPublikacja ogłoszenia
KrokSelekcja nadesłanych aplikacji
KrokKontakt telefoniczny z kandydatami
KrokSpotkanie rekrutacyjne
KrokDecyzja o wyborze kandydata
KrokZałożenie profilu pracownika
Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu
W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Praca Kierownik Sklepu