Kierownik Sklepu

Carrefour Polska Sp. z o.o.

Gostyń

30 dni temu

Miejsce pracy: Gostyń
TWOJE ZADANIA:
  • odpowiadasz za cały sklep
  • zarządzasz zespołem i dbasz o rozwój pracowników,
  • budujesz relacje z sąsiadami i lokalną społecznością,
  • proponujesz zmiany i udogodnienia dla klientów,
  • rozwijasz sieć klientów B2B,
  • podejmujesz codziennie decyzje ważne dla biznesu.
DOCENIAMY CIĘ ZA TO, ŻE:
  • masz zmysł handlowy i biznesowy,
  • cechuje Cię przedsiębiorczość i inicjatywa,
  • potrafisz delegować zadania, motywować zespół i
  • wspólnie świętować sukcesy, czyli jesteś dobrym szefem,
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu placówki handlowej.
MAMY DLA CIEBIE:
  • samodzielne stanowisko,
  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
  • szkolenia zawodowe i specjalistyczne,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,
  • pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Carrefour Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-734) przy ul. Targowej 72. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Poznaj

Carrefour to lider wielkiej dystrybucji, który od ponad 50 lat wyznacza standardy na światowych rynkach handlu. Swoje sklepy: hipermarkety, supermarkety, sklepy dyskontowe i sklepy osiedlowe rozwija w ponad 30 krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu
W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Praca Kierownik Sklepu