Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Służby Pięter / HSK

Grand Royal Hotel 4*

Poznań

47 dni temu

Grand Royal Hotel 4* w Poznaniu poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisko:

Kierownik Służby Pięter / HSK
Miejsce pracy: Poznań

 

Na proponowanym stanowisku będziesz odpowiedzialny za czystość w pokojach jak i w częściach wspólnych (sale konferencyjne, restauracja, korytarze, SPA) w całym hotelu, a także za pralnię.

Od Ciebie będzie zależeć organizacja i nadzór nad pracą pokojowych, będziesz prowadzić ewidencję wyposażenia pokoi.

Do obowiązków należy również dbałość o należyty zapas środków czystości i bielizny pościelowej, troska się o dekoracje kwiatowe i zieleń zarówno w samym hotelu jak i wokół niego.

Będziesz ściśle współpracować z działami technicznym i recepcji.

Kierownik HSK podlega dyrektorowi hotelu.

 

Od Kandydatów wymagamy:
  • Doświadczenia zawodowego w HSK na stanowisku kierowniczym,
  • Komunikatywności i kultury osobistej,
  • Znajomości zasad BHP
  • Obowiązkowości i bardzo dobrej organizacji pracy
Oferujemy:
  • Pracę w hotelu o wysokim standardzie, w kulturalnej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Regularne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne zniżki na usługi świadczone przez obiekty hotelowe i restauracje będące w grupie CFI.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2 (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
4) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.
5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
6) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Koordynator obsługi pięter, zwany też z języka angielskiego housekeeping managerem, jak sama nazwa wskazuje, odpowiada za dbałość o estetykę i ład oraz koordynację czynności związanych z obsługą gości w pokojach hotelowych. Do jego działań należą organizowanie, dozór i kontrola pracy w dziale służby pięter, a więc inspektorów, pokojowych i korytarzowych. Osoba na tym stanowisku ponosi pełną odpowiedzialność za ...
Praca Koordynator Obsługi Pięter