Kierownik Spawalni / Wytwórni Konstrukcji Stalowych

Energopol-Szczecin SA

Szczecin

96 dni temu

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • kierowanie pracami spawalni/wytwórni
  • nadzór i koordynacja prac brygad spawalniczych
  • realizacja zadań zgodnie z harmonogramem i przyjętymi standardami
  • kontrola jakości i terminowości robót spawalniczych oraz zgodności z dokumentacją
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz nadzorem w procesie produkcyjnym
  • potwierdzone doświadczenie w spawalnictwie
  • znajomość norm spawalniczych i wykonawczych robót
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Produkcji

Kierownik ds. Produkcji to osoba, która jest odpowiedzialna za kierowanie procesem produkcyjnym w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: kierowanie procesem produkcyjnym firmy, opracowanie planów produkcji, organizacja pracy i kompleksowe zarządzanie podległym zespołem pracowników, a także prowadzenie projektów i kontrola dokumentacji technicznej, zapewnienie ...
Kierownik ds. Produkcji Praca Kierownik ds. Produkcji