Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Logistyki i Magazynu

    Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.   Radomsko    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę
    2 dni
    Zarządzanie Działem Logistyki i Magazynu; Zarządzanie i optymalizacja procesów logistycznych; Zarządzanie magazynami wyrobów gotowych i surowców; Zarządzanie i organizacja transportu; Nadzór nad podległym zespołem; Nadzór nad infrastrukturą magazynów; Nadzór nad prawidłowym obiegiem...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik spedycji

Dimotrans Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2184 dni temu

Ogłoszenie numer: 1963244, z dnia 2018-05-17

DIMOTRANS POLAND SP. Z O.O.

Międzynarodowa firma z branży Transport Spedycja Logistyka, działająca na całym świecie, poszukuje osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działem spedycji międzynarodowej.
  • Duża samodzielność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętności negocjacyjne.
  • Pozyskiwanie klientów oraz realizację celów finansowych i jakościowych.
  • Ścisła współpraca z działem handlowym.
  • Współpraca z klientami i przewoźnikami.
  • Dbanie o najwyższą jakość usług.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży transportowej i spedycyjnej.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość rynku przewoźników i klientów.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów.
  • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów.
  • Dobra znajomość pakietu office.
  • Znajomość języka obcego: angielski, niemiecki, inne.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji w młodym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i premie zależne od wyników.
  • Współtworzenie sukcesu firmy.
  • Ciekawą pracę i dużą samodzielność.