Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kierownik sprzedaży

TOPMET LIGHT K.KŁOSOWICZ, M. WIŚNIEWSKI SP. J.
Poznań
praca stacjonarna
5274 dni temu

Ogłoszenie numer: 82751, z dnia 2009-12-07

producent nowoczesnego oświetlenia z 20 letnim doświadczeniem. Poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Kierowanie zespołem przedstawicieli handlowych
  • Realizacja targetów sprzedaży
  • Kierowanie i motywowanie podległych pracowników
  • Pozyskiwanie i budowanie relacji biznesowych z klientami
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku Kierowniczym – warunek konieczny
  • Motywacja i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów
  • Umiejętność zarządzania zespołem (rekrutacja, motywowanie, wyznaczanie celów i ich egzekwowanie)
  • Komunikatywność, bardzo dobre umiejętności handlowe
  • Ukierunkowanie na cele, doskonałe zdolności organizacyjne
  • Obsługa komputera /Microsoft Office/
  • Prawo jazdy kat.B
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • Mile widziane wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • Odpowiedzialne i prestiżowe stanowisko
  • Wsparcie ze strony innych działów w firmie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Bardzo atrakcyjne zarobki