Najnowsze oferty pracy

  • Manager Produkcji Spożywczej

    "GOM" Owczarek Sp. k.   małopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Kamieńsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 godz.
    Zakres obowiązków: Zarządzanie codziennymi operacjami produkcyjnymi, zapewniając efektywność i wysoką jakość produktów; Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych; Monitorowanie wskaźników wydajności i podejmowanie działań...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik stolarni

Euronova Sp.z o.o. Sp.k.
Kraków
praca stacjonarna
1869 dni temu

Ogłoszenie numer: 2285704, z dnia 2019-02-14

Fabryka mebli biurowych i hotelowych
z wieloletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku
zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • nadzór i kontrola działań związanych z funkcjonowaniem podległego działu zgodnie ze standardami firmy
  • podejmowanie aktywnych działań mających na celu wzrost efektywności produkcji
  • dbanie o jakość wyrobów
  • zarządzanie dwoma zmianami po 15 osób każda, poprzez nadzór nad realizacją produkcji
  • systematyczne kontrolowanie i ocenianie pracy podległych pracowników

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w stolarni
  • umiejętność planowania zadań
  • znajomość maszyn stolarskich
  • silna motywacja do pracy
  • zdolności przywódcze
  • znajomość branży materiałów drewnopochodnych
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy

  • stałą pewną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w dynamicznym zespole