Najnowsze oferty pracy

  • Standardization Project Leader

    METRO Global Solution Center Sp. z o.o.   Szczecin, Plac Brama Portowa 1    praca hybrydowa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    8 godz.
    Your main area of responsibility in this position will include: managing complex projects in area of finance process standardization in terms of scope, cost, timelines, resources, risk, change and communication, planning, co-ordination, and execution of project deliverables within specific project...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik walidacji modeli ALM

ING Tech Poland
Warszawa
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
1015 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: MB/SST/RDTV/DI/53583
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Masz co najmniej 8 lat doświadczenia w budowie lub walidacji modeli w obszarze ryzyka rynkowego, zarządzania aktywami i pasywami (ALM), ryzyka stopy procentowej w księdze bankowej (IRRBB).
  • Znasz i zrozumiesz regulacje dotyczące zarządzania bilansem, ryzykiem stopy procentowej oraz walidacji modeli.
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (magister lub doktorat) na kierunkach ścisłych m.in. ekonometria, metody ilościowe, finanse ilościowe, matematyka, statystyka lub fizyka.
  • Znasz bardzo dobrze język angielski (w mowie i piśmie).
  • Znasz język programowania: Python.
  • Masz wysokie standardy jakości, zorganizowanie i umiejętność przekonywania do własnego stanowiska.
  • Masz prawdziwą pasję do ciągłego doskonalenia siebie oraz zespołu.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Doświadczenie w dzieleniu się wiedzą z młodszymi członkami zespołu.
  • Doświadczenie we współpracy z komitetami modeli, audytorem oraz regulatorem.
  • Doświadczenie w trybie pracy Agile.
  • Certyfikaty: FRM, PRM, CQF lub BTRM.
Informacje o zespole:

Dołącz do najlepszego zespołu walidacji modeli ALM! Razem z nami będziesz miał możliwość współpracy ze światowej klasy ekspertami oraz możliwość ulepszania wiodących modeli ryzyka stopy procentowej w księdze bankowej. Specjalizujemy się w modelach behawioralnych, modelach wyceny, modelach replikacji / hedging’u oraz zarządzania ryzykiem. Walidacja Modeli ALM to nowo tworzony zespół z docelową wielkością 10 osób. Jest to niezależny zespół zlokalizowany w Warszawie i blisko współpracujący z centralą w Amsterdamie.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Zajęcza 4, Warszawa (Powiśle)
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
35% - Nadzór merytoryczny nad młodszymi członkami zespołu
25%- Weryfikacja raportów walidacyjnych
20% - Walidacja modeli
15% - Przygotowywanie wytycznych walidacji
5% - Prezentacja raportów walidacyjnych

W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.