Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Warsztatu mechanicznego

Urbański Producent Szkła Hartowanego
Mosina
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
700 dni temu

Ogłoszenie numer: 6996204, z dnia 2022-06-13

Dynamicznie rozwijająca się firma z długoletnim doświadczeniem w branży przetwórstwa szkła i luster na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Miejsce pracy: Mosina

Opis stanowiska

  • Nadzór nad okresowymi przeglądami i  bieżącymi remontami maszyn i urządzeń.
  • Nadzorowanie instalacji nowych urządzeń.
  • Organizacja oraz kontrola pracy podległego personelu.

Wymagania

  • Umiejętność instalacji ,obsługi i konserwacji sprzętu technicznego.
  • Organizacja pracy warsztatu.
  • Zdolności techniczne oraz organizacyjne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia.