Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik / Kierowniczka Laboratorium Medycznego

    Synevo Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Gen. A.E. Fieldorfa 2    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Opis stanowiska: Zapewnienie właściwego funkcjonowania Laboratorium Medycznego; Kierowanie podległym personelem medycznym i niemedycznym; Rozwój kompetencji podległego zespołu; Nadzór nad realizacją wykonywanych badań; Nadzór nad sprawami administracyjnymi dotyczącymi laboratorium;...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Wydziału Laboratorium Chemicznego

KOGENERACJA S.A.
Wrocław, Wrocław, Siechnice
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1044 dni temu

PGE Energia Ciepła S.A.

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej PGE SA, największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji.

Posiadamy ok. 25 proc. udziału w rynku ciepła z kogeneracji, 13 elektrociepłowni (o mocy cieplnej 6,5 GWt mocy elektrycznej 2,3 GWe) i sieci ciepłownicze o długości 640 km.

Produkujemy i dostarczamy ciepło dla dużych, polskich miast, wśród których znajdują się: Kraków, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz i Kielce. Jesteśmy obecni także w Toruniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Zgierzu i Siechnicach.

Dajemy stabilne zatrudnienie ponad 3,5 tys. Pracownikom.

Dla naszej spółki Kogeneracja S.A. rozpoczynamy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Siechnice

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • zatwierdzanie i sprawdzanie wyników badań i analiz,
  • doradztwo w zakresie chemii energetycznej w procesie produkcji,
  • realizację prac badawczo-rozwojowych oraz zadań inwestycyjnych, modernizacyjnych urządzeń i instalacji energetycznych,
  • wdrażanie usprawnień techniczno-ekonomicznych i organizacyjnych zapewniających poprawę efektywności produkcji, warunków pracy i zmniejszenia uciążliwości dla środowiska naturalnego,
  • przygotowywanie materiałów i prowadzenie szkoleń w powierzonym obszarze,
  • spełnienie wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025 przez Laboratorium
  • kontrolę i nadzór bezpieczeństwo procesów realizowanych przez pracowników laboratorium,
  • nadzór nad aktualizacją dokumentacji systemów zarządzania (instrukcji stanowiskowych, procedur, dokumentacji technicznej),
  • nadzór stanu wyposażenia i poziomu technicznego laboratorium zgodnie z obowiązującymi standardami.
  • współpracę z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • zarządzanie zespołem.

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, preferowany kierunek chemiczny,
  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku specjalistycznym w laboratorium w obszarze paliwowo-energetycznym,
  • wiedzy z zakresu chemii energetycznej,
  • znajomości technik analitycznych,
  • znajomości norm i procedur obowiązujących na stanowisku,
  • znajomości procesów technologicznych,
  • znajomości wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025,
  • znajomości wymagań Polskiego Centrum Akredytacji,
  • znajomości wymagań Systemu Zarządzania Laboratorium,

Mile widziane:

  • znajomość SAP
  • świadectwo kwalifikacyjne „E” i „D” gr 2 pkt. 10 do pkt. 1, 2, 3, 4,
  • świadectwo kwalifikacyjne „E” i „D” gr 3 pkt. 3, 7.

Ze swojej strony oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • prywatną opieką medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny,
  • bogaty system kafeteryjny ZFŚS,
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka,
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego),
  • przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

Poznaj

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.