Najnowsze oferty pracy

  • Manager Produkcji Spożywczej

    "GOM" Owczarek Sp. k.   lubelskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Kamieńsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
    Zakres obowiązków: Zarządzanie codziennymi operacjami produkcyjnymi, zapewniając efektywność i wysoką jakość produktów; Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych; Monitorowanie wskaźników wydajności i podejmowanie działań...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

BKM Consulting
Kraśnik
praca stacjonarna
1912 dni temu

Ogłoszenie numer: 2208242, z dnia 2019-01-02

Jedna z wiodących firm w Polsce w zakresie zagospodarowania odpadów z tworzyw sztucznych oraz produkcji regranulatu polipropylenu i polietylenu, zatrudniający ponad 200 osób poszukuje do swojego zakładu produkcyjnego mieszczącego się kilka kilometrów od KRAŚNIKA osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraśnik

Opis stanowiska

  • przygotowanie do stanowiska Kierownika Zakładu Produkcyjnego,
  • nadzór nad pełnym procesem produkcyjnym (recykling tworzyw sztucznych),
  • kontrolowanie kosztów produkcji i podejmowanie właściwych działań w kierunku ich optymalizacji,
  • raportowanie swoich działań do Kierownika,
  • kierowanie blisko 100 osobowym zespołem produkcyjnym,
  • nadzór nad prawidłową i terminową realizacją planów produkcyjnych,
  • nadzór nad prawidłowym stanem technicznym parku maszynowego oraz właściwe zarządzanie przygotowaniem technologicznym produkcji,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną, kontrola jej aktualności i kompletności,
  • pozyskiwanie i wdrażanie nowych technologii.

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją
  • umiejętność kierowania działami produkcji oraz efektywnego planowania czasu pracy dla pracowników,
  • umiejętność rozliczania kosztów wytwarzania,
  • wysokiego poczucia odpowiedzialności, samodzielności oraz umiejętności podejmowania ważnych decyzji,
  • stanowczości, otwartości i umiejętności współpracy.

Oferujemy

  • pracę w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w swojej branży,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne zarobki,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.