Kierownik Zarządzania Kategorią

Eurocash S.A.

Warszawa

1 dzień temu

Miejsce pracy: Warszawa
Kluczowe zadania:
  • Budowanie strategii rozwoju całego asortymentu,
  • Kontrola i zarządzanie asortymentem w sklepach abc na kołach w tym: budowanie listingów, zarządzanie cenami, tworzenie strategii promocyjnej, analiza konkurencji oraz rynku,
  • Przygotowanie i realizacja budżetu Działu Zarządzania Kategorią,
  • Kształtowanie i kontrolowanie marży,
  • Współpraca z dostawcami (w tym negocjacje handlowe),
  • Określanie polityki magazynowej (wspólnie z Działem Operacji),
  • Bieżąca analiza wyników sprzedażowych oraz ich raportowanie,
  • Optymalizacja i tworzenie procesów w podległym obszarze działań,
  • Zarządzanie zespołem.
Idealny kandydat powinien:
  • Mieć wykształcenie wyższe oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • w obszarze zarządzania kategorią w branży FMCG (min. 3 lata),
  • Posiadać zdolności analityczne i negocjacyjne,
  • Wykazywać się dużą asertywnością, samodzielnością w działaniu oraz umiejętnością doskonałej organizacji pracy,
  • Posiadać umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Posiadać doświadczenie i kompetencje do zarządzania podległym zespołem,
  • Mieć proaktywne podejście do pracy i nastawienie „to da się zrobić”,
  • Być zorientowany na wynik.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Dobra znajomość MS Office (zwłaszcza MS Excel),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Mamy dla Ciebie:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o racę,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole przy szybko rozwijającym się, innowacyjnym koncepcie detalicznym „abc na kołach”,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań biznesowych w życie,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego m.in. poprzez szkolenia i warsztaty,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • Bogaty pakiet benefitów m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, paczki świąteczne, imprezy integracyjne, dobrze wyposażoną bibliotekę, karty przedpłacone i jeszcze kilka niespodzianek ;)
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl

Poznaj

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Oferuje także wsparcie marketingowe dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają około 15 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep, Gama, Duży Ben, a także Kontigo oraz Koliber.
Na ten moment Grupa Eurocash zatrudnia ponad 22 tysiące pracowników w całej Polsce.
Jesteśmy #bardzo stabilnym i #bardzo odpowiedzialnym pracodawcą, a w codziennej pracy łączymy przedsiębiorczość, ambicję i pasję do działania.
Dołącz do nas i przekonaj się, że razem możemy osiągnąć #bardzo dużo!

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Produktu
Specjalista ds. Produktu to osoba, która koordynuje oraz nadzoruje działania związane ze strategią marketingową produktu /lub grupy produktów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: koordynacja działań związanych z wprowadzeniem na rynek produktu/produktów, realizacja strategii marketingowej we współpracy z działem marketingu i PR oraz działem produkcji. A także ...
Praca Specjalista ds. Produktu