Kierownik Zespołu Automatyki

BIAP Sp. z o.o.

Wrocław

9 dni temu

Szukamy osoby z doświadczeniem w projektowaniu, programowaniu, uruchamianiu instalacji automatyki lub stanowisk zrobotyzowanych, która będzie kierować i rozwijać zespół automatyki.

Jeśli pasjonuje cię automatyka lub robotyka, kierowanie zespołem, praca z klientem, potrafisz pracować w grupie, nie boisz się wyzwań i odpowiedzialności to możesz znaleźć u nas swoje miejsce.

www.biap.com.pl

Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • kierowaniem zespołem automatyki,
  • nadzorowanie realizacji zleceń,
  • kontakty z klientami i dostawcami,
  • przygotowywanie ofert, negocjacje,
  • projektowanie i wdrażanie instalacji przemysłowych lub stanowisk zrobotyzowanych,
  • nadzór nad terminowością wykonywanych prac,
  • współpraca z podwykonawcami,
  • programowanie sterowników PLC, systemów DCS,
  • programowanie systemów wizualizacji procesów przemysłowych (panele, systemy SCADA),
  • rozruch systemów automatyki, serwis systemów automatyki,
  • wykonywanie projektów AKP.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z automatyka lub robotyką,
  • znajomość rynku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobra organizacja swojej pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,
  • prawo jazdy kategorii B - poparte kilkuletnim doświadczeniem praktycznym.
Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, kompetencji i wyników,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karty multisport.
Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu
Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Praca Kierownik Zespołu