• Specjalista / Inżynier ds. Ofertowania branża: budowlana, sanitarna i elektryczna

    Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.   Reguły    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji oraz zgłaszanie ewentualnych uwag, Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców wraz z weryfikacją poprawności dostarczonych ofert, Sporządzanie opisu określającego rodzaj i ilość materiałów, Przygotowywanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu Kosztorysowania

Chemobudowa Kraków S.A.
Kraków
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
308 dni temu

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma, o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym krajowym oraz niemieckim, z ponad 70-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • prowadzenie, opracowywanie i nadzorowanie procesów związanych z przygotowaniem ofert
  • zarządzanie podległym Zespołem Kosztorysowania
  • współpraca z innymi jednostkami i komórkami organizacyjnymi w Spółce
  • udział w negocjacjach z Inwestorami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu budowlanym
  • minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie kosztorysowania, planowania i budżetowania inwestycji budowlanych
  • udokumentowane minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika zespołu/działu kosztorysowania lub pokrewnego
  • praktyczna umiejętność szacowania kosztów produkcji budowlanej
  • biegła obsługa programów pakietu MS Office, programów kosztorysowych i środowiska CAD
  • znajomość ustawy prawo zamówień publicznych
  • zaangażowanie w pracę i realizowane projekty
Oferujemy:
  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość awansu wewnętrznego
  • mieszkanie w Krakowie na bardzo preferencyjnych warunkach - dla osób zdecydowanych na relokację
  • system poleceń pracowniczych
  • nagrody finansowe za propozycje innowacji i usprawnień
  • możliwość skorzystania z dopłat do wypoczynku, dofinansowania do kolonii dzieci, paczek mikołajowych, zajęć sportowych
  • świadczenia świąteczne
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę w pracy
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami

Poznaj

Chemobudowa - Kraków S.A.