Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Likwidacji Szkód Warszawa
Kierownik Zespołu Likwidacji Szkód I Ubezpieczeń Komunikacyjnych

Realizuj się - Izabela Patrońska
Warszawa
praca stacjonarna
1665 dni temu

Dla Klienta, firmy z branży ubezpieczeniowej, eksperta w dziedzinie ubezpieczeń finansowych i komunikacyjnych poszukujemy zdecydowanego lidera oraz eksperta do koordynacji działań zespołu

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Koordynowanie pracy zespołu specjalistów ds. likwidacji szkód oraz brokerów
  • Kompleksowe koordynowanie procesu likwidacji szkód głównie z ubezpieczeń komunikacyjnych w ramach zbudowanego przez siebie portfela szkód (odpowiedzialność za proces likwidacji szkody od rejestracji do wydania decyzji)
  • Kontakt z firmami ubezpieczeniowymi w celu sprawnego przeprowadzenia procesu likwidacji szkód -prowadzenie korespondencji z podmiotami polskiego oraz zagranicznego rynku ubezpieczeniowego (teren Unii Europejskiej) m.in. zakładami ubezpieczeń, policją, prokuraturą
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi.
  • Profesjonalna współpraca i utrzymywanie dobrych długotrwałych relacji z Klientami
  • Identyfikacja i analiza ryzyk ubezpieczeniowych u Klientów
  • Koordynacja działań związanych z przygotowywaniem ofert brokerskich, zapytań ofertowych, gromadzenie ofert od ubezpieczycieli, ich analiza i negocjowanie warunków
  • Udział w szkoleniach konferencjach, targach, wydarzeniach wspierających działania promocyjne i sprzedażowe
  • Kreowanie współpracy z firmami z różnych branż
  • Realizacja celów strategicznych firmy
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Wykształcenia wyższego
  • Min 2 - letniego doświadczenia w procesie likwidacji szkód krajowych lub zagranicznych
  • Praktycznej znajomości korporacyjnych ubezpieczeń flotowych, odpowiedzialności cywilnej potwierdzonej minimum 5 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Mile widziany zdany egzamin na brokera ubezpieczeniowego
  • Wysoce rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • Kreatywności i entuzjazmu w podejściu do realizacji zadań
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy:
  • Niekorporacyjną atmosferę i wsparcie przyjaznego zespołu oraz przełożonego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy
  • Pracę w firmie w sprzyjającej kulturze organizacyjnej opartej na uczciwości rzetelności i profesjonalizmie
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów zgodnych ze strategią firmy
  • Podstawową opiekę medyczną
  • Indywidualny Plan Rozwoju
  • Atrakcyjne wyjazdy integracyjne