Kierownik Zespołu Magazynów

Staoil Sp. z o.o.

Kosów Lacki

2 dni temu

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją oleju rzepakowego surowego oraz poekstrakcyjnej śruty rzepakowej. Nasz olej trafia do największych odbiorów w kraju i zagranicą jako komponent do produkcji biopaliw.

Zakład Przetwórstwa Nasion Oleistych jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcji oleju rzepakowego w kraju.

Aktualnie do Naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kosów Lacki

OPIS STANOWISKA:

  • Koordynowanie całokształtem prac w magazynach
  • Zabezpieczenie prawidłowej obsługi dostawców i odbiorców
  • Nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem surowca oraz terminowe sporządzania sprawozdań , rozliczeń, raportów
  • Optymalizacji strat i ubytków
  • Odpowiedzialność za właściwą eksploatację maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad właściwą segregacją gatunkową i jakościową magazynowanych produktów
  • Odpowiedzialność za sprawne przeprowadzenie inwentaryzacji

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników (preferowane doświadczenie w zarządzaniu magazynem)
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania magazynu;
  • Zdolności organizacyjne, komunikacyjne i liderskie;
  • Odpowiedzialność i nastawienie na terminową realizację zadań;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Preferowana znajomość zagadnień z zakresu BHP.

OFERUJEMY:

  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prac
  • Miłą atmosferę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez spółki wchodzące w skład Grupy Spółek* reprezentowaną przez Administratora Danych Osobowych BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Sp. K. dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

* Aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Spółek:
- BZK Group Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bakoma Sp. z.o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Polskie Młyny S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Komagra Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bioagra-oil S.A. ul. Przemysłowa 64, 43-100 Tychy
- Bioagra S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa

Spółki wchodzące w skład Grupy Spółek są administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Poznaj

Bakoma Sp. z o.o.

Poznaj nas!

Bakoma Sp. z o. o. powstała w 1989 roku i jest największym polskim producentem galanterii mlecznej. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a produkcja jogurtów, serków i deserów mlecznych odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Elżbietowie koło Sochaczewa. Bakoma buduje pozycję silnego producenta przetworów mlecznych również za granicą, odkąd Polska weszła do Unii Europejskiej w 2004 roku. Nasze produkty są dostępne w krajach takich jak: USA, Anglia, Irlandia, Portugalia, Słowacja, Węgry, Rumunia, Rosja, Litwa, Estonia. W trosce o jakość oferowanych wyrobów oraz ich bezpieczeństwo Bakoma wdrożyła i utrzymuje system analiz i kontroli punktów krytycznych (HACCP) oraz system zapewnienia jakości zgodny z międzynarodową normą ISO 9001.

Proces Rekrutacji Bakoma

1 Krok
Rozmowa Telefoniczna

Jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje i spełnia nasze oczekiwania na stanowisko na które rekrutujemy możesz spodziewać się telefonu z naszej strony.

2 Krok
Rozmowa Rekrutacyjna

Jeśli po rozmowie telefonicznej nadal jesteś zainteresowany współpracą z nami umówimy spotkanie w dogodnym terminie – poznamy się bliżej.

3 Krok
Propozycja Współpracy

Jeśli na rozmowie warunki współpracy będą odpowiednie dla obu stron otrzymasz propozycję współpracy.

Więcej

Korzyści płynące z współpracy

Opieka medyczna Enel Med

Multisport

Możliwości z korzystania z ubezpieczenia grupowego

Kasa zapomogowo-pożyczkowa

Dofinansowanie do posiłków

Kursy językowe

Więcej

Poznaj stanowisko: Kierownik Magazynu
Kierownik Magazynu to osoba, która planuje, organizuje, kieruje oraz kontroluje działalność związaną z funkcjonowaniem magazynu, tj. odbiór, transport, przechowywanie, wypełnianie zamówień i utrzymanie odpowiedniego poziomu obiektu magazynowego. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: odpowiedzialność za zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia poprzez nadzór nad ...
Praca Kierownik Magazynu