Kierownik Zespołu Ofertowania i Marketingu

NES Global Talent

Wrocław

3 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się organizacji z zakresu Budownictwa i Infrastruktury, poszukujemy obecnie:

Miejsce pracy: Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie działań mających na celu pozyskanie nowych kontraktów i dbanie o wizerunek firmy, w tym:

  • monitoring rynku, w tym ogłoszeń przetargowych, zbieranie informacji o klientach,
  • kompleksową analizę zapytań ofertowych, ogłoszeń przetargowych, dokumentacji, warunków kontraktowych w obszarze zamówień na usługi projektowe i doradcze,
  • przygotowywanie ofert handlowych i komercyjnych w języku polskim i angielskim,
  • składanie ofert w przetargach publicznych,
  • działania marketingowe i promocyjne,
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych i reklamowych firmy.
WYMAGANIA:
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • min. kilkuletnie doświadczenie w pracy przy tworzeniu i składaniu ofert w przetargach publicznych, w firmach projektowych lub konsultingowych budowlanych lub wykonawczych,
  • bardzo dobra znajomość Prawa Zamówień Publicznych – w zakresie budownictwa,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność analityczne,
  • skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy.
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę na stanowisku kierowniczym w rozwijającej się organizacji,
  • zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B oraz pakiet benefitów.

Prosimy przesyłać aplikacje w języku polskim za pomocą przycisku:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu
Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Praca Kierownik Zespołu