Kierownik zmiany

City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom.

Poznań

12 godz. temu

Ogłoszenie numer: 4612990, z dnia 2021-05-15

UŁAN BROWAR restauracja w Poznaniu, mieszcząca się w City Park Poznań, poszukuje na stanowisko: Kierownik Zmiany Ułan Browar

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • organizowanie oraz nadzorowanie pracy zespołu kelnerów oraz współpraca z kuchnią w trakcie serwisu
  • zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług oraz zadowolenia Gości
  • stała współpraca z pozostałymi działami
  • przestrzeganie standardów w zakresie obsługi Gości
  • czynny udział w pracy restauracji

Wymagania

  • doświadczenie w branży gastronomicznej oraz w zarządzaniu zespołem
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej oraz zespołu pracowników
  • komunikatywność, otwartość na bezpośredni kontakt z gościem
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność do podejmowania samodzielnych i szybkich decyzji
  • entuzjazm w realizacji trudnych zadań, umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie

Oferujemy

  • pracę w prestiżowej firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Dynamicznie rozwijająca się firma CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. kom.

Poznaj stanowisko: Kierownik Zmiany
Kierownik zmiany, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie prac podległego personelu w czasie zmiany. Osoba obsadzona na tym stanowisku wyznacza harmonogram zadań przeznaczonych do realizacji w czasie zmiany dla poszczególnych stanowisk pracy i weryfikuje ich poprawne realizowanie. Kierownik zmiany na bieżąco kontroluje wykonywanie harmonogramu oraz wykorzystanie produktów ...
Praca Kierownik Zmiany