Kierownik zmiany
ENGNR POLAND. sp. z o. o.
Gniezno
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
7 dni temu

Intensywnie rozwijająca się firma - Lider w swojej branży, zlokalizowana pod Gnieznem, poszukuje Kierownika Utrzymania Ruchu, który będzie odpowiedzialny za obecnie pracujący zakład, jak i również dołączy do zespołu projektowego i rozruchowego nowej fabryki.

Jeżeli jesteś ambitny, kreatywny, nie boisz się filozofii Przemysłu 4.0 dołącz do NAS!!

Opis stanowiska:
  • Planowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu
  • Koordynowanie pracy maszyn i urządzeń w celu zapewnienia jakości produkcji
  • Współudział w planowaniu produkcji
  • Bieżące prowadzenie dokumentacji związanej z obsługiwaną produkcją i produktem
Wymagania:
  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • Doświadczenie z zakresu zarządzania zespołem oraz procesami produkcyjnymi
  • Komunikatywność, samodzielność oraz zaangażowanie
  • Znajomość programu Excel
  • gotowność do pracy w 3 zmiany
Oferujemy:
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Pracę na cały etat
  • Pracę w nowoczesnym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie z możliwościami rozwoju
  • Pracę w młodym zespole
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Bezpłatny kurs języka angielskiego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj