Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Stryków
Kierownika Magazynu

Sonoco Poland - Packaging Services Sp. z o. o.
Stryków
praca stacjonarna
6157 dni temu

Ogłoszenie numer: 31806, z dnia 2007-07-26

jest korporacją amerykańską z siedzibą główną w Hartsville. Jesteśmy światowym liderem w branży opakowań. Naszym głównym obszarem działania na świecie jest produkowanie opakowań. Zapewniamy również usługi w dziedzinie pakowania zarówno dla przemysłu jak i odbiorców detalicznych. Współpracujemy z największymi firmami branży FMCG. Zatrudniamy 17.000 osób i obsługujemy klientów w 85 krajach. Dzięki staraniom całego zespołu uruchomienie w 2004 roku Łódzkiego Centrum Pakującego uznano za jeden z najlepszych projektów prowadzonych przez Sonoco i jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc pracy w Łodzi. Obecnie posiadamy oprócz lokalizacji w Łodzi halę w Strykowie, gdzie w nowoczesnych, przestronnych halach Tulipan Park pakujemy produkty naszych klientów. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, dbając jednocześnie o rozwój naszych pracowników w oparciu o szereg stawianych im wyzwań i możliwość pracy przy nowo wdrażanych projektach. Zmieniamy sposób, w jaki Świat rozumie pakowanie. Aktualnie do zakładu produkcyjnego w Strykowie poszukujemy:

Miejsce pracy: Stryków

Nr Ref.: WS/07/07/SSC

Opis stanowiska

• nadzór nad prawidłowym działaniem magazynu w firmie produkcyjnej / logistycznej • nadzór nad pracownikami magazynu / logistyką magazynu • utrzymywanie poziomu rozładunków wewnętrznych i zewnętrznych zgodnie z ich planem • zapewnianie komponentów na linii produkcyjnej • Zapewnienie poziomu zapasów w magazynie • Zapewnienie wysyłki produktu gotowego • raportowanie Szukamy też operatorów wózków widłowych (z uprawnieniami) do obsługi magazynu (również wysokie składowanie)

Wymagania

wykształcenie techniczne, atutem będzie wyższe • praktyczne doświadczenie w pracy w magazynie i przy nadzorze pracowników • umiejętność posługiwania się komputerem, pakiet Office • zdolności komunikacyjne i umiejętność nadzorowania pracy grupy pracowników • doświadczenie w branży opakowań mile widziane • znajomość języka angielskiego