Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
KIEROWNIKA SALONU SAMOCHODOWEGO

PHU Waszkowiak
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
5317 dni temu

Ogłoszenie numer: 78084, z dnia 2009-10-15

DEALER SAMOCHODÓW JAPOŃSKICH W Suchym Lesie koło Poznania. POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Poznań, okolice Poznania

Opis stanowiska

ISTOTA STANOWISKA.
Zatrudniony Kandydat po zapoznaniu się ze standardami przedsiębiorstwa w pełni samodzielnie obejmie zarządzanie działem sprzedaży samochodów. Praca o takim charakterze to przede wszystkim odpowiedzialność za wynik działu sprzedaży, poprzez zapewnienie prawidłowej realizacji polityki handlowej w podlegającej jednostce (Obsługa Klienta, Sprzedaż).
Kluczowe obowiązki:
  • Efektywne zarządzanie podległym działem (personelem i administracją);
  • Odpowiedzialność za sprzedaż, marże oraz kontrolę wydatków;
  • Realizacja założonych celów finansowych;
  • Utrzymywanie długofalowej współpracy z kluczowymi klientami;
  • Nadzór nad najwyższej klasy obsługą klienta indywidualnego;
  • Stworzenie narzędzi oceny i motywowania pracowników;
  • Monitoring poziomu sprzedaży (tabele, wykresy, raporty), w celu dynamizacji sprzedaży i podniesienia jakości usług;

Wymagania

POSZUKIWANY PROFIL:
  • Szukamy osoby, z doświadczeniem uzyskanym na stanowiskach kierowniczych w szeroko rozumianych sieciach dystrybucyjnych.
  • Od Kandydata oczekuje się wykształcenia wyższego, dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office), dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego;
  • Istotną cechą Kandydata będą predyspozycje kierownicze: umiejętność pracy podległego zespołu, oceniania, motywowania, szkolenia i rozwijania pracowników;
  • Kandydat powinien posiadać bardzo mocno rozwinięte zdolności interpersonalne (umiejętność efektywnej komunikacji);
  • Bardzo cenną cechą będzie umiejętność planowania i ustalania priorytetów oraz wytrwałość i systematyczność w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów, a także umiejętność wpływania na innych i argumentacji własnych decyzji;
  • Szukamy osoby, które charakteryzuje dynamizm w działaniu, wysoki poziom energii życiowej, silna motywacja oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów;

Oferujemy

Niniejsza oferta jest propozycją pracy dla osób, które szukają możliwości sprawdzenia w praktyce wiedzy teoretycznej zdobytej na kursach i szkoleniach, a co za tym idzie podniesienie swojej wartości menedżerskiej jako fachowca - praktyka. Praca na stanowisku Kierownika Salonu niesie ze sobą perspektywę traktowania wyniku zarządzanej jednostki jako swojej własnej wizytówki. Sukces w rozwoju sprzedaży i podniesieniu jakości usług będzie więc osobistym sukcesem .