Najnowsze oferty pracy

  • Strażak Zakładowej Lotniskowej Straży Pożarnej

    Port Lotniczy GDAŃSK Sp. z o.o.   Gdańsk, Juliusza Słowackiego 200, obok stacji paliw Orlen    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    12 dni
    Do obowiązków osoby na ww. stanowisku należeć będzie: udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz w innych działaniach interwencyjnych prowadzonych przez ZLSP, udział w szkoleniach teoretycznych i praktycznych oraz ćwiczeniach bojowych, utrzymywanie wymaganej sprawności fizycznej,...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Strażak Łódź
Komendant Lotniskowej Straży Pożarnej

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.
Łódź
kierownik/koordynator
umowa o pracę
praca stacjonarna
855 dni temu

to miejsce w centralnej części Polski, gdzie codziennie na straży bezpieczeństwa operacji lotniczych

i zabezpieczeniem przeciwpożarowym czuwa lotniskowa służba ratowniczo-gaśnicza.
Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym środowisku i wręcz palisz się do pracy dołącz do naszego zespołu.

Podejmij wyzwanie na stanowisku

Miejsce pracy: Łódź
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • utrzymanie jednostki w należytej gotowości do działań ratowniczych,
  • dysponowanie siłami i środkami jednostki,
  • organizowanie działań ratowniczo – gaśniczych oraz analiza tych działań na terenie lotniska,
  • organizowanie szkolenia doskonalącego, specjalistycznego, ćwiczeń oraz zapewnienie sprawności fizycznej podległych strażaków,
  • opracowywanie i aktualizacja planów ratowniczych dla Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta,
  • współpraca z Inspektorem ds. ochrony przeciwpożarowej,
  • współpraca z Państwową Strażą Pożarną oraz innymi służbami i podmiotami przewidzianymi do działań ratowniczych na terenie lotniska,
  • podejmowanie działań w celu właściwego wyposażenia i stanu technicznego sprzętu i obiektów Lotniskowej Straży Pożarnej,
  • współudział przy ustalaniu okoliczności powstania i rozprzestrzeniania się pożarów oraz innych miejscowych zagrożeń na terenie lotniska.

Wystarczy, że masz:

  • wykształcenie minimum wyższe, tytuł zawodowy inżyniera pożarnictwa oraz min. 3-letni staż pracy
    w ochronie przeciwpożarowej,

lub

  • tytuł zawodowy inżyniera i dyplom ukończenia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej studiów w zakresie inżynierii bezpieczeństwa w specjalności inżynieria bezpieczeństwa pożarowego wydanego do dnia 30 września 2019 r. lub studiów na kierunku inżynieria bezpieczeństwa w zakresie bezpieczeństwa pożarowego wydanego po dniu 30 września 2019 r. oraz kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu strażak oraz ukończenie w Szkole Głównej Służby Pożarniczej przeszkolenia zawodowego przygotowującego do zajmowania stanowisk związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi, i min. 3-letni staż pracy

lub

  • tytuł zawodowy inżyniera oraz tytułu zawodowy magistra inżyniera i dyplom ukończenia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej studiów w zakresie inżynierii bezpieczeństwa w specjalności inżynierii bezpieczeństwa pożarowego wydanego do dnia 30 września 2019 r. lub studiów na kierunku inżynieria bezpieczeństwa
    w zakresie bezpieczeństwa pożarowego wydanego po dniu 30 września 2019 r. oraz kwalifikacji do wykonywania zawodu technik pożarnictwa oraz ukończenie w Szkole Głównej Służby Pożarniczej przeszkolenia zawodowego przygotowującego do zajmowania stanowisk związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi i min. 3-letni staż pracy w ochronie przeciwpożarowej.
  • doświadczenie na stanowisku związanym z działaniami operacyjnymi,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne, umiejętność samodzielnego i efektywnego planowania pracy, ustalania priorytetów,
  • znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kategorii B,

a ponadto:

  • radzisz sobie w sytuacjach kryzysowych,
  • jesteś niekarany,
  • jesteś komunikatywny,
  • cieszysz się dobrym stanem zdrowia.

Dużym atutem będzie, jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w branży lotniskowej, znajomość j. angielskiego, doświadczenie w ratownictwie medycznym,
  • tytuł ratownika i ważne zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy,
  • ważne zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym,
  • ważne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z zakresu wykonywania niektórych czynności związanych
    z kierowaniem ruchem drogowym.

Masz w sobie to coś? Interesuje Cię branża lotnicza?
Nie wahaj się, dołącz do najlepszych.

Mamy dla Ciebie:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet specjalistycznych szkoleń w branży lotniczej,
  • możliwość rozwoju i niebanalne doświadczenie zawodowe,
  • pakiet świadczeń socjalnych wraz z opieką medyczną,
  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze i nietuzinkowym zespole.