Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konserwator / Monter / Hydraulik Instalacji Sanitarnych

PPHU TEL-POŻ-SYSTEM "ISKRA" Sp. z o. o.

Poznań

345 dni temu

Firma Tel-Poż-System „ISKRA" z siedzibą w Poznaniu działa na rynku od kilkunastu lat. Nasz zakres działania to szeroko pojęte zadania z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • Konserwacja, montaż oraz pomiary instalacji hydrantowych
  • Montaż i konserwacja gaśnic ppoż.
  • Naprawa instalacji wodnych i ppoż.
  • Sprawdzanie poprawności zamontowanej instalacji
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie na stanowisku konserwator - monter
  • Solidność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Możliwość wyjazdów służbowych
  • Mile widziane umiejętności spawania oraz uprawnienia spawalnicze
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia, podwyższanie kwalifikacji

Poznaj stanowisko: Konserwator

Konserwator jest to osoba, która odpowiedzialna za bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji technicznych w obiekcie, dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze, a także potrafi obsługiwać i naprawiać maszyny i urządzenia i je konserwować. Konserwator budynków przeprowadza remonty domów - zewnątrz jak i wewnątrz obiektu lub czyni przeróbki wnętrza. Natomiast konserwator zieleni dba o tereny zielone na danym ...
Konserwator Praca Konserwator

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (739)
Wałbrzych (49)
Legnica (63)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (174)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (117)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (795)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1594)
Radom (67)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (114)
Nysa (18)