Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konserwator Obiektu Sportowego

Stowarzyszenie SIEMACHA

Kraków

2 dni temu

Organizacja Pozarządowa

Miejsce pracy: Kraków

Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta

ul. Ptaszyckiego 6

Opis stanowiska:
  • Obsługa kompleksu sal i hal sportowo-rekreacyjnych.
  • Obsługa elektronicznego kalendarza wynajmu obiektu.
  • Prace konserwatorsko-porządkowe.
  • Kontrola oraz dbanie o teren zewnętrzny (w tym trawniki).
  • Kontrola obiektu pod kątem usterek i ich usuwanie.
  • Bieżąca konserwacja i naprawa sprzętu oraz elementów obiektu.
  • Kontrola i utrzymywanie parametrów wody z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i norm (po odpowiednim przeszkoleniu).
  • Obsługa technologii uzdatniania i dezynfekcji  wody.
  • Obsługa central wentylacyjno-nawiewnych.
  • Obsługa techniczna wydarzeń sportowo-rekreacyjnych.
Oczekiwania:
  • Odpowiedzialność oraz pracowitość.
  • Możliwość pracy w trybie zmianowym.
  • Wykształcenie średnie techniczne lub budowlane, ewentualnie zasadnicze zawodowe z odpowiednim doświadczeniem w pracy jako konserwator.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Uprawnienia elektryczny z zakresie eksploatacji do 1 kV (gotowość uzyskania takich uprawnień).
  • Zdolność do pracy na wysokości.
  • Dobrze widziane uprawnienia  spawacza, obsługi wózków elektrycznych, jezdnych lub inne.
  • Obsługa komputera w podstawowym zakresie.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Pozytywne podejście do świata i dobry kontakt  z ludźmi.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Szkolenia m.in. z zakresu technologii uzdatniania wody.
  • Pracę w profesjonalnej i przyjaznej organizacji pozarządowej.
  • Umowę o pracę na czas określony (2 lata), po 3-miesięcznym okresie próbnym / w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.
  • Premie uznaniowe i okolicznościowe.
  • Pakiet socjalny (dopłata do przedszkola, wypoczynku dzieci i pracownika).
  • Możliwość korzystania z pływalni, siłowni i zajęć fitness Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta.
  • Praca w przyjaznej atmosferze.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konserwator

Konserwator jest to osoba, która odpowiedzialna za bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji technicznych w obiekcie, dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze, a także potrafi obsługiwać i naprawiać maszyny i urządzenia i je konserwować. Konserwator budynków przeprowadza remonty domów - zewnątrz jak i wewnątrz obiektu lub czyni przeróbki wnętrza. Natomiast konserwator zieleni dba o tereny zielone na danym ...
Konserwator Praca Konserwator

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie SIEMACHA.