Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konserwator / Operator urządzeń produkcyjnych

Farmaceutyczno-Chemiczna Spółdzielnia Pracy GALENUS

Warszawa

28 dni temu

Ogłoszenie numer: 2411982, z dnia 2019-04-25

Farmaceutyczno-Chemiczna Spółdzielnia Pracy Galenus od 36 lat cieszy się uznaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych. Produkujemy formy suche i mokre niesterylne. Wytwarzamy własne produkty i prowadzimy produkcję kontraktową.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń w zgodzie z BHP i GMP przemysłu farmaceutycznego;
  • realizowanie napraw doraźnych i rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez obszar produkcyjny związanych z mechaniką i automatyką;
  • wykonywanie planowych przeglądów i napraw wg planu przeglądów i remontów maszyn;
  • wprowadzanie zmian w maszynach w oparciu o dokumentację techniczną;
  • bezpośrednia współpraca i nadzór nad wykonawcami zewnętrznych;
  • prowadzenie dokumentacji urządzeń w zakresie utrzymania ruchu;
  • dbanie o narzędzia i warsztat działu utrzymania ruchu;
  • prowadzenie procesów produkcyjnych - obsługę i ustawianie maszyn produkcyjnych takich jak mieszalniki oraz linie dozowania i pakowania;
  • kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu;
  • dokumentowanie prac zgodnie z wymogami GMP;
  • przygotowanie urządzeń produkcyjnych do pracy (przezbrajanie), mycie konserwacja po  zakończeniu pracy;
  • przyswojenie i stosowanie zasad GMP w obszarze produkcji;
  • utrzymanie, określonej wymaganiami strefy, czystości stanowisk pracy;
  • przestrzeganie przez pracowników w obrębie przestrzeni produkcyjnej zasad higieny farmaceutycznej zgodnie z zatwierdzonym Programem Higieny- udział w realizacji Programu Higieny;
  • bieżące prowadzenie etapów produkcji w sposób rzetelny, sumienny, zgodny z wytycznymi zawartymi w stosownych instrukcjach;
  • bieżące  wypełnianie  dokumentacji produkcyjnej, prawidłowe ewidencjonowanie wykonanych czynności0;
  • bieżąca kontrola  prowadzonego procesu w postaci testów przewidzianych do przeprowadzenia przez personel  na poszczególnych etapach produkcji;
  • ścisłe przestrzeganie procedur i instrukcji na stanowiskach pracy;
  • dzienne rozliczanie zużytych  materiałów wyjściowych i opakowaniowych ;
  • dołożenie wszelkich starań, aby wytwarzany produkt był właściwej jakości;
  • przestrzeganie zasad BHP  i przepisów  p. poż.;
  • stosowanie się do ogólnych zasad dyscypliny pracy;
  • dbałość o właściwą atmosferę pracy, pozbawioną zadrażnień, zbędnego pośpiechu i sytuacji stresujących;
  • inne zadania zlecone przez przełożonego po uprzednim szkoleniu w ramach Farmaceutycznego Systemu Jakości.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Świadectwo Kwalifikacyjne SEP w zakresie eksploatacji do 1kV, kwalifikacje dozorowe mile widziane;
  • zdolności manualne, umiejętność obsługi technicznej urządzeń i posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, automatyki, elektryki (instalacje zasilania urządzeń technologicznych inne instalacje zasilania i słaboprądowe na terenie zakładu);
  • wykonanie (na koszt przyszłego pracodawcy) badań Sanepid na nosicielstwo pałeczek Salmonella i Shigella;
  • stan zdrowia pozwalający na okresową  pracę z ciężarami do 30 kg;
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym lub kosmetycznym.

Oferujemy

  • umowa o pracę na cały etat;
  • praca w systemie jednozmianowym (okresowo dwuzmianowym);
  • dodatkowa opieka medyczna;
  • mały zespół i miła atmosfera pracy.

Poznaj stanowisko: Konserwator

Konserwator jest to osoba, która odpowiedzialna za bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji technicznych w obiekcie, dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze, a także potrafi obsługiwać i naprawiać maszyny i urządzenia i je konserwować. Konserwator budynków przeprowadza remonty domów - zewnątrz jak i wewnątrz obiektu lub czyni przeróbki wnętrza. Natomiast konserwator zieleni dba o tereny zielone na danym ...
Konserwator Praca Konserwator

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (752)
Wałbrzych (70)
Legnica (107)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (255)
Toruń (150)
Lubelskie:
Lublin (263)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (988)
Tarnów (99)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2327)
Radom (169)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (76)