Konserwator

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE CYMES

Białystok

4 godz. temu

Jesteśmy jednym z największych i najbardziej cenionych producentów wyrobów piekarniczo-cukierniczych w północno-wschodniej Polsce. Nasza podstawowa oferta to około 30 rodzajów pieczywa oraz 150 rodzajów wyrobów cukierniczych i ciągle ją rozszerzamy by zaspakajać najbardziej wybredne gusta naszych klientów.

Firma jest członkiem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego "Warmia Mazury Powiśle". Aby za tak szeroką ofertą szła coraz lepsza jakość naszych wyrobów oraz obsługa klientów firma nasza jest w trakcie wprowadzania systemu zarządzania jakością ISO 9001, HACCP.

Piekarnia Cymes zatrudni osobę na stanowisku Konserwator.

Konserwator
Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:
  • Diagnostyka i naprawa maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych
  • Prowadzenie regularnych przeglądów, prac konserwacyjnych w zakładzie i sklepach firmowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, dyspozycyjność
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • prowizyjny system wynagrodzenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Kontakt pod nr tel. 509 686 645

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konserwator
Konserwator jest to osoba, która odpowiedzialna za bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji technicznych w obiekcie, dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze, a także potrafi obsługiwać i naprawiać maszyny i urządzenia i je konserwować. Konserwator budynków przeprowadza remonty domów - zewnątrz jak i wewnątrz obiektu lub czyni przeróbki wnętrza. Natomiast konserwator zieleni dba o tereny zielone na danym ...
Praca Konserwator