Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
konserwatorów inst. technicznych i p.poż budynków

Mera Technik Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5955 dni temu

Ogłoszenie numer: 40255, z dnia 2008-02-25

Mera Technik jest producentem węzłów cieplnych, prowadzi również konserwacje instalacji technicznych w budynkach na terenie Warszawy i okolic.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Prowadzenie bieżącej konserwacji instalacji p.poż. , inst.technicznych (elektrycznych, sanitarnych) w nowoczesnych budynkach na terenie Warszawy i okolic.

Wymagania

Uprawnienia elektryczne do 1kV, doświadczenie w konserwacji instalacji p.poż. i sanitarnych.

Oferujemy

Stałą pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji.