Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Konstruktor / CAD Designer

Hosten Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Radom

50 dni temu

Ogłoszenie numer: 3563216, z dnia 2020-08-11

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Nr Ref.: KONST/06/2020

Opis stanowiska

  • projektowanie wyrobów i współudział w ich wdrażaniu
  • testowanie projektowanych rozwiązań
  • opracowanie dokumentacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika, budowa maszyn albo kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu wyrobów i oprzyrządowania technologicznego
  • predyspozycje i zainteresowania w zakresie projektowania z wykorzystaniem programów CAD
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w doświadczonym zespole projektowym z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz narzędzi projektowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konstruktor
Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Praca Konstruktor