Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
Konstruktor - Elektronik

STEKOP S.A.
Białystok
praca stacjonarna
6681 dni temu

Ogłoszenie numer: 17763, z dnia 2006-02-03

STEKOP S.A.

Firma zajmuje się projektowaniem, tworzeniem, instalacją i wdrażaniem systemów nadzoru bazpeczeństwa obiektów tj. banki, jednostki wojskowe, zakłady przemysłowe i inne. W firme jest dział rozwoju zajmujący się projektowaniem i wytwarzaniem systemów bezpieczeństwa (programiści i elektronicy) oraz nadzorem nad pracą systemów, sieci i stacji roboczych (informatycy).

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: - tworzenie i testowania oprogramowania sterowników mikroprocesorowych, - projekotwania ukłądów elektronicznych i płytek drukowanych, - uczestnictwo w pracach projektowych uządzeń i systemów, - tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Oczekiwania od idealnego kandydata: - wiedza z zakresu techniki mikroprocesorowej (uC rodziny 8051 i AVR), - umiejętność programowania w asemblerze i C (uC rodziny 8051 i AVR), - wiedza z zakresu technik sieciowych: PPP, IP, Ethernet i GPRS, - wiedza z zakresu techniki w.cz., - wiedza z zakresu technologii obwodów drukowanych, - umiejętność obsługi pakietów EDWin i Protel, - znajomość j.angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej).

Oferujemy

Oferujemy: - ciekawą prace przy nowatorskich urządzeniach i sytemach, - możliwości rozwoju i szkoleń.