Konstruktor Elektronik
Cyfrowy Polsat S.A.
Warszawa
specjalista (mid)
2 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KW/KE/JM/53/0221
Twój zakres obowiązków:
  • Projektowanie obwodów drukowanych urządzeń elektronicznych
  • Dokumentowanie prac projektowych i opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej
  • Udział w procesie uruchamiania i wdrażania produktu do produkcji
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne: kierunek elektronika lub pokrewne
  • Min 5 lat w projektowaniu PCB.
  • Praktyczna znajomość oprogramowania Orcad Allegro oraz Cadence
  • Dobra znajomość problematyki EMC oraz zasad i wymagań dotyczących projektowania urządzeń elektronicznych, w tym symulacji obwodów elektronicznych oraz projektowania wielowarstwowych obwodów drukowanych z układami wysokiej skali integracji
  • Podstawowa znajomość problemów związanych z tworzeniem oprogramowania w języku C/C++, konstrukcji mechanicznych, technologii produkcji urządzeń elektronicznych, projektowania urządzeń radiowych
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość środowiska Linux, Microsoft Windows, Office oraz Project
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie niezbędnym do komunikacji w mowie i piśmie

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej za pomocą przycisku:

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Poznaj Polkomtel Sp. z o.o.

Cyfrowy Polsat S. A., którego częścią jest Polkomtel Sp. z o.o. i Netia S.A. to największa grupa medialno-telekomunikacyjna w Polsce. Współpraca w ramach grupy medialno-telekomunikacyjnej daje nam możliwości przedstawienia unikalnej oferty, a przed pracownikami stawia wyzwania związane z łączeniem potencjału różnorodnych linii biznesowych.

Proces rekrutacji

Krok Analiza aplikacji
Krok Rozmowa kwalifikacyjna
Krok Zakończenie procesu