Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor Elektryk

COMATEC POLAND SP. Z O.O.

Wrocław

26 dni temu

Firma Comatec Poland jest międzynarodowym biurem konstrukcyjnym. Realizujemy kompleksowe projekty dla różnych sektorów rynku takich jak: pojazdy użytkowe, przemysł ciężki, przyrządy spawalnicze, przyrządy montażowe. Nasze biura zlokalizowane są w Finlandii, Szwecji, Polsce oraz Indiach.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • realizowanie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów oraz zmianami konstrukcyjnymi w już istniejących wyrobach,
  • projektowanie instalacji elektrycznych pojazdów, w tym dobór komponentów, planowanie ich rozmieszczenia i sposobu montażu,
  • projektowanie wiązek oraz schematów elektrycznych w programie CAD,
  • nadzór nad montażem wiązek oraz innymi elementami elektrycznymi,
  • sporządzanie dokumentacji instruktażowej dla linii produkcyjnej obejmującej komponenty elektryczne,
  • współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych,
  • działania mające na celu obniżanie kosztów oraz ciągłą poprawę jakości produktu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe elektryczne,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w projektowaniu wiązek elektrycznych, tworzeniu schematów elektrycznych dla pojazdów,
  • biegła znajomości oprogramowania MS Office,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość CAN-BUS, CATIA, lub Pro/E będzie dodatkowym atutem,
  • dyspozycyjność do pracy w Finlandii przez okres 6 miesięcy.
Oferujemy:
  • uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazne warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do kursów językowych oraz do karty Multisport.
Do przesłanej oferty prosimy załączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na powyższe stanowisko, prowadzonej przez firmę Comatec Poland Sp. z o.o. od 26 maja 2018 r.

Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawienia, a także wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Poznaj

Comatec Poland Sp. z o.o.

Grupa Comatec, czołowa firma inżynierska wywodząca się z Finlandii, która rozwija się na rynku międzynarodowym, świadczy i doskonali usługi projektowania technicznego, zarządzania projektami i doradcze dla przemysłu technologicznego, w szczególności w dziedzinie budowy maszyn. Grupa Comatec jest znana z sukcesów w wykonywaniu trudnych zadań, w których zawsze stosuje rozwiązania oparte na nowoczesnych oraz wypróbowanych w praktyce technologiach.

Poznaj stanowisko: Inżynier elektryk

Inżynier elektryk zajmuje się aktualizowaniem dokumentacji technicznej różnego typu instalacji. Do jego obowiązków należy również ustalanie i nadzór nad procesem kontroli zapewniających sprawne funkcjonowanie systemów dystrybucji energii elektrycznej. Inżynier elektryk nadzoruje również przeprowadzanie napraw i remontów instalacji. Często zajmuje się on również kontaktami z ...
Inżynier elektryk  Praca Inżynier elektryk