Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor Inżynier (AutoCAD)

APS Energia S.A.

Zielonka

823 dni temu

Międzynarodowy producent systemów zasilania awaryjnego oraz urządzeń energoelektronicznych.
W związku z dynamicznym rozwojem Grupy APS Energia, posiadającej w swoim składzie spółki z siedzibą w Polsce i za granicą, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielonka k/ Warszawy

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego;
  • biegłej znajomości programu AutoCAD 3D;
  • umiejętności projektowania w płaszczyźnie dwuwymiarowej oraz w układzie przestrzennym;
  • umiejętności projektowania z wykorzystaniem funkcji: płaszczyzna papieru, płaszczyzna modelu;
  • umiejętności tworzenia rysunków technicznych detali oraz tworzenia rysunków złożeniowych;
  • znajomość podstaw elektroniki będzie mile widziana;
  • komunikatywności i samodzielności w działaniu.
Zakres obowiązków:
  • tworzenie dokumentacji mechanicznej urządzeń;
  • tworzenie wykonawczej dokumentacji mechanicznej;
  • wykonywanie rysunków ogólnych i szczegółowych;
  • aktualizowanie dokumentacji mechanicznej w trakcie procesu produkcji.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie karty Mulisport.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

Firma APS Energia SA jest projektantem i producentem szerokiej gamy energoelektronicznych urządzeń zasilających dla energetyki, ciepłownictwa, przemysłu, telekomunikacji, medycyny i innych dziedzin.

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (688)
Wałbrzych (46)
Legnica (58)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (795)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1815)
Radom (74)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (20)