Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor / Inżynier Mechanik

ENGINOVA Sp. z o.o.

Kutno

30 dni temu

Grupa Fermator jest największym producentem automatycznych drzwi do wind na świecie. Drzwi Fermator są instalowane na całym świecie do użytku domowego, biur, lotnisk, hoteli i budynków użyteczności publicznej.

Aktualnie do firmy w Kutnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kutno
Zadania:
  • Realizacja prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem (2D i 3D) nowych produktów/maszyn i urządzeń,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej nowych i istniejących wyrobów,
  • Przestrzeganie harmonogramu prac projektowych,
  • Współpraca w ramach międzynarodowego zespołu projektowego.
Oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie o kierunku mechanicznym (budowa maszyn lub pokrewny) lub średnie techniczne połączone z chęcią dalszego rozwoju,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność projektowania i konstruowania w systemach CAD 3D (preferowana znajomość programu Solid Works),
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Wysoki poziom samodzielności i zaangażowania.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z nastawieniem na długotrwałą współpracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowe firmie będącej liderem w swojej branży,
  • System benefitów obejmujący: karty Multisport, karty przedpłacone do maszyn vendingowych ulokowanych na terenie firmy, bonus roczny, świadczenie wakacyjne.

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (622)
Wałbrzych (54)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (217)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1903)
Radom (175)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)