Konstruktor - Kosztorysant

ROTOR Zakład Mechaniki Maszyn

Motycz

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 3396624, z dnia 2020-06-25

Remonty i modernizacje obrotowych podgrzewaczy powietrza (urządzenia mechaniczne przy kotłach energetycznych).

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Motycz

Opis stanowiska

  • Projektowanie podzespołów do remontów i modernizacji obrotowych podgrzewaczy powietrza (urządzenia pomocnicze kotów energetycznych)
  • Tworzenie dokumentacji warsztatowej i montażowej 3D/2D
  • Nadzór autorski nad remontem/modernizacją urządzeń (pełnienie funkcji kierownika robót)
  • Sporządzanie specyfikacji materiałowej i projektowej
  • Sporządzanie kosztorysów do ofert
  • Sporządzanie i składanie ofert
  • Kompletowanie dokumentów do przetargów

Wymagania

  • Wykształcenie: inżynier mechanik lub pokrewne
  • Umiejętność projektowania w Solid Works lub programie pokrewnym
  • Znajomość programu do kosztorysowania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Możliwość okresowych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku konstruktor i kosztorysant
  • Znajomość programu Fluent
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, w tym kresowe premie uznaniowe
  • Pracę w systemie jednozmianowym (7:00 – 15:00) z możliwością pracy w nadgodzinach
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

tel. +48-603-636421

Poznaj

Remonty i modernizacje obrotowych podgrzewaczy powietrza (urządzenia mechaniczne przy kotłach energetycznych)

Poznaj stanowisko: Konstruktor
Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Praca Konstruktor